טיול ג'יפים בלילה

איפה אני באתר? ://טיול ג'יפים בלילה
טיול ג'יפים בלילה 2017-10-01T13:55:59+00:00

ספארי ג׳יפים בלילה פעילות לכל המשפחה

אצלנו כשהחושך יורד, זה בדיוק הסימן שלנו להתארגן ולצאת לאחת ההרפתקאות הכי מעניינות שלנו: טיולי הג'יפים הליליים!
ולמה אנחנו כל כך אוהבים לצאת לחקור את הלילה? או, טוב ששאלתם. כי בלילה, הגולן מתעורר לחיים בדרכים שלא תיתקלו בהן בשום מצב אחר: בעלי החיים יוצאים לחגוג בחסות החשיכה ואנחנו הולכים לפגוש אותם בטבע הפראי באזור המחיה הטבעיים שלהם, היכן שהכי מעניין. החברה חוגגת בימים אלו 20 שנה להיווסדה; 20 שנה של טיולים, הכרות עם כל סדק, כל אבן, כל שפן סלע וכל ינשוף. והכי חשוב: את הטיולים מוביל אבנר סליטרניק וצוותו לצידו, ה"שריף" של המערב הפרוע שלנו שמאחוריו כמה עשורים של ניסיון ואהבה לבעלי החיים שמקיפים אותנו. אין הרבה אנשים שיודעים לתקשר עם החיות ולהציגן כמו אבנר וסיור בחיי הלילה של הגולן לצידו הוא חוויה ייחודית וחד פעמית.

אז איך זה עובד?

אתם מטפסים ועולים על ה'סוסים' שלנו – הג'יפים, המאובזרים בזרקור גדול בראשם כדי שלא תפספסו כלום, אור אולטרא-סגול מיוחד להתבוננות בזוחלים ואמצעי לייזר להדגמה והצבעה על עצמים רחוקים כולל השמיים. בדרכים מסתוריות וסודיות שרק הוא מכיר – ייקח אתכם אבנר להיפגש עם הטבע פנים אל פנים לשיחות ליליות עם שלל עופות לילה, שועלים ותנים, זוחלים מעניינים ואולי אפילו פה ושם חזיר בר יבוא לברך לשלום.

במהלך הטיול הג'יפ יעצור לתצפיות לילה מרהיבות בהן נשב תחת כיפת השמים והכוכבים ונצפה לעבר הכנרת היפהפייה ושכניה. נאזין לשקט מחד – ומאידך לקונצרט השמח שמשמיע הטבע לכל מאזין…

בא לכם משהו לנשנש? ניתן לשלב בדרך הפסקת תה-ג'יפאים משובח ואף קומזיץ "כמו פעם"… עם מדורה בוערת, מחצלות ופינוקים מהאש.
ישנם כמובן מסלולים מותאמים לכל עונה בשנה, כי בחיק הטבע של הגולן תמיד תמצאו חיים עשירים, בין אם חם או קר. אבנר וצוותו יודעים בדיוק לאן לקחת אתכם בכל זמן לחוויה האופטימאלית.

למי זה הכי מתאים?

פייר? לכולם. אם אתם שוהים בגולן בלילה אל תחמיצו את ההרפתקה הלילית שלנו. כמובן שטיולי משפחות זה הזמן המושלם והפעילות האולטימטיבית לילדים ולמבוגרים כאחד, כך שאין מי שלא ייהנה.
ואם אתם כאן למסיבת רווקים או מסיבת רווקות, לא תמצאו פעילות יותר תוססת – ותחזרו הביתה עם טעם של עוד, רגע לפני החתונה.
יצאתם עם החבר'ה לחרוש את הצפון? הקמתם אוהלים בכנרת ומחפשים מה לעשות בערב? הרימו טלפון, אנחנו כבר נספק את החוויה.

אז נתראה אחרי השקיעה…..

שינוי גודל גופנים
התקשרו
ניווט