משחק ג׳יפים המרוץ בגולן

איפה אני באתר? :/משחק ג׳יפים המרוץ בגולן
משחק ג׳יפים המרוץ בגולן 2019-03-17T10:11:34+02:00

מרוץ בג'יפים, יחיד מסוגו בארץ

כזה עוד לא היה לכם. השילוב בין נופים מרהיבים, אווירה כפרית אותנטית וכמובן טונות של אדרנלין, הוא השילוב המנצח שאותו מביא המרוץ בגולן כבר שנים ארוכות. מרוץ חוויתי ומותח בשטחי פרא במורדות המערביים של דרום הגולן ובשבילי מושב רמות הצופה לכנרת. מתחלקים למספר צוותים עם ג'יפ ומדריך צמוד לכל צוות, כמו גם סרבל/בנדנה עם צבעי הקבוצה וערכת משחק עם ציוד מתאים להביא את הניצחון המיוחל: מצפן, מפה, פנס, מטר, משקפת ועוד.

מהלך המשחק

האקשן מתחיל: עם 'יריית הפתיחה' יפצח כל צוות במרוץ תחרותי נגד הזמן מול הצוותים האחרים, כאשר בדרך יתמודדו חבריו עם משימות וחידות. בעבודת צוות והרבה שיתוף פעולה, מתקדמים ממשימה למשימה עד הניצחון המיוחל ותיבת הפרס המבטיחה בסוף המסלול... המרוץ מורכב משורת הרפתקאות מאתגרות ברמות קושי שונות, לרבות משימות היתוליות לשדרוג האווירה. כל צוות ינסה להרוויח כמה שיותר שקי מטבעות ולהפסיד כמה שפחות בקניית רמזים ותשובות במהלך הדרך. וכמובן במיטב המסורת בכל מסלול של החברה, כל זה מלווה בהמון טבע, נוף, בעלי חיים וצמחייה לצד משימות במשק החי של המושב. הג'יפים נעים במסלולים מקבילים ומידי פעם להגברת הריגוש – ישנם מפגשים בין הצוותים וחלון הזדמנות לעקוף או לעכב ג'יפים אחרים (באמצעות "פנצ'ר") או כמובן להסתייע ברמזים...

ואיך אפשר לבצע משימות כראוי על בטן ריקה?! במהלך המשחק יתכבדו הצוותים בנישנושי פירות ועוגיות וכמובן שתייה קרה ומרווה (אבל רגע! הנשנושים יחולקו – אך לא לפני שייאספו המספרים על הצבאים שמחכים בשטח כדי להצליח לפתוח את מנעול תיבת ההפתעה).

הצוות המנצח יזכה בבקבוק יין של יקבי רמת הגולן, פרי העונה ו.... הפתעה מתוקה נוספת בסיום הפעילות לכלל המשתתפים.

בין המשימות (מיועד לעיני הסוכנים/ראש הקבוצה בלבד! שיישאר הפתעה למשתתפים):

  • ניווט ברחבי המושב לפי פתרון חידות
  • ניווט לרפת ומציאת פרה ספציפית בין כל פרות הרפת
  • ניווט לבונקר ישן על מורדות הגולן ותרגום כתובת שעל הקיר מערבית לעברית
  • משימה קבוצתית לשליפת כתב החידה מתוך מיכל מים
  • ניווט עם מצפן וחיפוש תיבה הטמונה באדמה
  • בניית פאזל ענק
  • משימה תחרותית בין הקבוצות למילוי מיכל מים ממימי הנחל

    ** המשימות ייבחרו לפי תנאי מזג אויר והשטח.

תמונות נוספות של המרוץ בגולן
שינוי גודל גופנים
התקשרו
ניווט