ארגון ימי גיבוש לקבוצות

איפה אני באתר? :/ארגון ימי גיבוש לקבוצות
ארגון ימי גיבוש לקבוצות 2017-10-01T15:21:11+00:00

מתכננים יום כיף? לנו ניסיון של 20 שנה בהפקת אירועים ומשחקי שטח לקבוצות

פעמים בודדות בשנה מתכנסים צוותי עובדים שונים לאירועים, ימי כיף או ימי גיבוש. יוצאים יחד מהמשרד להרפתקה משותפת שמתמקדת רק בהם. הטלפונים והמיילים יחכו – זה הזמן ליהנות, להכיר, לחוות.

בדיוק פה אנחנו נכנסים עם הצעה משלנו: חבילה של אטרקציות וטיולים שמתאימה למגוון קהלים. במסגרת פעילות הגיבוש שלנו אנו מציעים משחקי ניווט וגיבוש, טיולים משולבים – ג'יפים או רגליים בהדרכה מקצועית, מרוצים ומשחקי הרפתקאות – והכל בנוף המטריף של רמת הגולן, מוקפים בצמחייה עשירה, בעלי חיים, הכנרת המרשימה ונחלים שמרקדים בדרכם לשפך.
אנו אוהבים כל הזמן לחדש ולהתחדש ולכן מציעים לשלב שלל אופציות: ממסעדות וארוחות בשטח ועד טיולי סוסים, סנפלינג, קיאקים ועוד. למי שמחפש טיולים יותר רגועים אך לא פחות נעימים – אפשר לבקר ביקבי הגולן הנהדרים או לעצור לטיפולי ספא מפנקים.

רוצים משהו ייחודי באמת? טיולי הלילה המסתוריים: בג'יפ או באופן רגלי – ניקח את הצוות לטיולי עששיות לצפות בטבע מתעורר בזמן הכי מעניין ביממה.
בחבילות שלנו תמצאו משהו לכל אחד ואחת, חוויה בלתי נשכחת ומגבשת שעוד ידברו עליה במשרד הרבה… יום גיבוש? רק אצלנו.

להפתעות חדשות פנו אלינו!

משחק ג׳יפים בשטח דינאמי-אתגרי, גיבוש וחוויה לקבוצות

משחקי השטח של חברת טיולי השטח “פלגי בזלת” הם כלי מצויין לגיבוש פיתוח צוות וניהול. מעבר לכלים המקצועיים המשחק הוא חוויה מאתגרת ומרגשת.
המשחק מתקיים על גבי ג’יפים או ללא ג׳יפים במרחב התלול ופחות מוכר של מצוקי האון, במתלול המחבר את רמת הגולן אל דרום הכנרת. המשחקים מתוכננים כפעילות מתגלגלת, דינאמית ונשלטים אונליין ע”י בסיוע אפליקציית משחק מיוחדת הניתנת להתקנה בסמארטפונים האישיים של המשתתפים.

הקבוצה מחולקת לחוליות פעילות, המתחרות זו נגד זו על בסיס של ביצוע ייחודי של משימות המשחק, כאשר כל חוליה נעה בג’יפ אחד וגם ללא הג׳יפ.
המשחקים כוללים תחנות ועל המשתתפים להשלים את סיפור העלילה המיסתורי כולו באמצעות ביצוע המשימות ותעוד עצמי של הגילויים שלהם ושל תוצרי המשימות במצלמות הסמארטפונים שלהם. המשימות מוצגות בעזרת קישורי GPS לנקודות המשחק, תמונות ישנות וקטעי וידאו המציגים את משימות המשחק ואת הרקע ההיסטורי הקשור בנקודות המשחק. כל המשימות נשלטות אונליין ע”י הַדְּמוּת הָמִיסְּתוֹרִית הנותנת פידבקים, משימות בונוס וסיכומי ביניים של הניקוד.
את כל התוצרים שהמשתתפים מתעדים הם משתפים מיידית עם הַדְּמוּת הָמִיסְּתוֹרִית ובסיום הפעילות מיוצר קליפ וידאו למזכרת אישית, הנבנה מתוצרי הפעילות שיצרו המשתתפים עצמם והוא מועלה לאפליקציית המשחק, עוד במהלך אותו היום וניתן לצפייה כמזכרת למשתתפים.

המשחק מוגבל בזמן ולכן אין לבצע את המשימות בהילוך איטי אלא לזרום עם הזמן כדי להגיע לקו הסיום, עם מירב ההצלחה בפיענוח של חידות המשחק וייצור ושיתוף של תוצרי המשימות בצורה הייחודית והמקורית ביותר.

אז יאלללה… בואו לשחק!

המשחק רווּיי אדרנלין וריגושים המוגשים לכם און-ליין, היוצרים חוויה יחידה ומיוחדת כמו גם גיבוש בין משתתפיה. לא להחמיץ!

שינוי גודל גופנים
התקשרו
ניווט